Aanbod

Inleiding

Hieronder vind je al het huidige activiteitenaanbod van Leef!, maar ook andere aanbieders. Dit kan zijn op het gebied van sport, maar bijvoorbeeld ook cultuur of natuur. Verenigingen kunnen zelf een eigen inlog aanvragen bij de buurtsportcoaches van Leef, zodat zij eigen activiteiten zoals proeflessen, opendagen of speurtochten en dergelijke kunnen aanbieden.

Ook wordt er 1x per jaar een kinderboekje uitgebracht voor basisschoolleerlingen met proeflessen én 1x per jaar een brochure voor volwassenen en senioren, waarin al het aanbod van de gemeente gebundeld staat. Klik hiervoor op de boekjes op de home pagina.

Wil je het jezelf makkelijk maken wanneer je op zoek bent naar een geschikte activiteit voor jou of je kind? Gebruik dan de filter opties (maand, doelgroep, kern, sector) direct onder deze tekst. 

Filteren op tags
Filteren op doelgroepen
Filteren op kernen
Filteren op sectoren
Sportgala nominaties
Sport na school
Kinderboekje 2024-2025
Groente en fruit wandeling
ASML zomerspelen 2025
Gezonde Smikkelweken
Vakantie Geldrop-Mierlo
Senioren brochure digitaal
Geldrop-Mierlo In Beweging
Padel
Geldrop-Mierlo Allstars
Onze Wegwijzer
Schoolvoetbaltoernooi 2025
Valpreventie 2025
Sport na School Coevering
Sport na school de Kervel
Sport na School Mierlo
Interventies valpreventie
Aanbod valpreventie
Financiën
Beweegtuin de Vliegert
Duofietsen met Stan
CooL-Programma
Wandelen Kastanjehof
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025